Zarezerwuj
już dzisiaj!

Napisz lub zadzwoń do nas
Telefon: 513 516 513
Mail: info@portwisla.pl

Park Dinozaurów w Warszawie:
Fascynująca Podróż w Czasie dla Całej Rodziny!

 

Zaplanujcie niezapomnianą wyprawę do Parku Dinozaurów na Saskiej Kępie i odkryjcie fascynujący świat prehistorycznych stworzeń w sercu stolicy Polski. Nasze atrakcje nie tylko zachwycą najmłodszych, ale także przyciągną uwagę dorosłych, oferując niezapomniane doświadczenia dla całej rodziny.

 

Zanurzcie się w Świecie Dinozaurów: Przenieście się w odległe czasy i odkryjcie tajemnice prehistorycznego świata. Nasze realistyczne repliki dinozaurów oraz interaktywne wystawy pozwolą Wam poczuć się jak prawdziwi odkrywcy. Edukacyjne Prezentacje: Dowiedzcie się więcej o życiu dinozaurów podczas naszych edukacyjnych prezentacji prowadzonych przez doświadczonych przewodników. Poznajcie ich zwyczaje, sposób życia oraz ciekawostki na temat tych fascynujących istot. Rozwijajcie Kreatywność: W naszym parku dzieci i dorośli mają okazję wykazać się kreatywnością podczas warsztatów plastycznych, gdzie będą mogli stworzyć swoje własne dinozaury z różnorodnych materiałów. Spacerujcie w Przyrodniczym Otoczeniu: Cieszcie się spacerem wśród zieleni i pięknych krajobrazów naszego parku, gdzie dinozaury stanowią tylko część bogatej przyrodniczej scenerii. To doskonała okazja, aby odpocząć od miejskiego zgiełku i zanurzyć się w naturalnym otoczeniu.

 

Przyjdźcie do Parku Dinozaurów w Warszawie i pozwólcie, aby Wasza rodzina przeżyła niezapomnianą podróż w czasie, odkrywając fascynujący świat prehistorycznych stworzeń. Oferujemy rozrywkę i edukację dla osób w każdym wieku, zapewniając niezapomniane doświadczenia dla całej rodziny!

 

Ważne informacje

Link do strony: http://imprezowemiasteczko.pl/park-dinozaurow/

Możliwość wynajęcia miejsca na wyłączność również w celu zorganizowania imprezy – sprawdź szczegóły w lokalu Dino Park!

Wyposażenie

  • profesjonalne nagłośnienie
  • dostęp do Internetu
  • Wi-Fi

Chcesz więcej?

Za dodatkową opłatą możemy zapewnić wiele niezapomnianych dodatkowych atrakcji.

Galeria