Zarezerwuj
już dzisiaj!

Napisz lub zadzwoń do nas:
511 315 316
513 516 513

e-mail: info@portwisla.pl

BOHO HOUSE – Zadaszony lokal na wynajem z ogrodem!


Zapraszamy do BOHO HOUSE, egzotycznej przestrzeni w otoczeniu zieleni, idealnej na organizację urodzin, imprez firmowych oraz okolicznościowych. Nasz wyjątkowy lokal oferuje duży parkiet do tańczenia, wyposażony we własne nagłośnienie i oświetlenie, zapewniając  atmosferę leśnego otoczenia!

 

Wynajem lokalu na wyłączność zapewnia prywatność i komfort dla Ciebie i Twoich gości. Oferujemy open bar z szerokim wyborem drinków, w tym egzotyczne koktajle. Nasz catering zadowoli każde podniebienie. Profesjonalny barman zadba o najwyższy standard obsługi barmańskiej, a fotograf uwieczni najpiękniejsze chwile Twojej imprezy. O bezpieczeństwo gości przez całą noc zadba nasza ochrona.

Nasz lokal jest idealny na imprezy integracyjne, urodziny, sesje zdjęciowe oraz wieczory panieńskie i kawalerskie. Dodatkowo oferujemy możliwość organizacji fajerwerków i grilla, co sprawia, że Twoje wydarzenie będzie wyjątkowe i niezapomniane. BOHO HOUSE to miejsce, gdzie zawsze gra dobra muzyka, możesz pobujać w obłokach i wypić egzotycznego drinka. Czas najmu wynosi 10 godzin z możliwością przedłużenia.

Ważne informacje

Link do strony: http://lokalnaurodziny.pl/boho-house
Pobierz ofertę PDF: https://imprezowemiasteczko.pl/oferta-boho

Czas najmu: 18.00-4.00 /10h
Bezpieczeństwo: ochrona przez całą imprezę

Koszt wynajmu: zależnie od terminu – już od 3000 pln

BOHO HOUSE jest wyposażony w profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Do dyspozycji gości są bar z nalewakiem do piwa i lodówką, stoły biesiadne, krzesła, leżaki oraz stoły cateringowe i koktajlowe. Konsola DJ-ska dopełnia możliwości organizacji niezapomnianych imprez.

Wyposażenie

  • profesjonalne nagłośnienie
  • oświetlenie
  • dostęp do Internetu

Działka

  • ogrodzona i prywatna
  • brak sąsiadów
  • możliwość rozpalenia grilla

Parking

  • bezpłatny dla gości
  • podjazd pod sam lokal

Chcesz więcej?

Za dodatkową opłatą możemy zapewnić wiele niezapomnianych dodatkowych atrakcji.

Galeria lokalu