Współpraca

Pomoc w wynajmie lokali na imprezę.

Jeśli jesteś właścicielem wolnostojącego lokalu, budynku, biura, willi, działki apartamentu, restauracji, czy pabu w Warszawie i okolicach, a w tygodniu lub weekendy stoi pusty, nie masz pomysłu co z nim zrobić, zgłoś się do nas! Pomożemy Ci go wynająć !!

 

Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową organizacją imprez firmowych i okolicznościowych. Gwarantujemy szybki zysk i długoterminową współpracę. Gotówka od ręki! Wszystko, czego od Ciebie potrzebujemy to miejsce do organizacji wydarzenia. Resztą zajmiemy się my. 

 

Zalecana miejsca to: lokale wolno stojące, apartamenty bez sąsiadów, restauracje, lokale w biurowcach niefunkcjonujące w weekend, domy i budynki użytkowe oraz dobrze funkcjonujące lokale w tygodniu a stojące puste w weekend lub odwrotnie.

 

Nasza współpraca  przebiega w banalnie prosty sposób. Wystarczy, że posiadasz jakiś  lokal a my przydzielimy mu nasz doświadczony zespół i wiedzę. W razie potrzeby zadbamy o zmianę wystroju. Wyposażymy i doposażymy. Nagłośnimy i oświetlimy. Wszystkim zajmiemy się My, abyś teraz to TY mógł wygenerować swój wolny czas na odpoczynek.

 

Dokładnie wskazówkami dotyczące współpracy otrzymasz pisząc do nas na info@lokalnaurodziny.pl lub pod telefonem 
Napisz lub zadzwoń do nas: 511 315 316 lub 513 516 513

 

Twój lokal + Nasze doświadczenie i wiedza = natychmiastowy przypływ gotówki.

 

Współpraca z Lokal Na Urodziny ma szczególne zastosowanie do poprawy życia w sferze finansowej, to wiele możliwości, z których możesz skorzystać teraz  i Ty. Zapraszamy do współpracy!